Väčšina ľudí, ktorí sa rozhodnú chudnúť, čakajú až na nový rok a novoročné predsavzatia. Ale všetci vieme, ako to najskôr dopadne. Kým vôľa dodržať predsavzatia je týždeň od týždňa slabšia, znova a znova nás to vzďaľuje od získania postavy snov. Akých je 5 hlavných dôvodov, prečo začať chudnúť už pred Vianocami?

VIANOCE NIE SÚ PREKÁŽKOU PRI CHUDNUTÍ - PRÁVE TERAZ JE NAJLEPŠÍ ČAS ZAČAŤ A BYŤ O KROK PRED OSTATNÝMI!

 

Aké dôvody by vás mali primäť k tomu, aby ste začali teraz?

  • Začneme jednoduchou matematikou – čím skôr začnete, tým skôr stratíte nadbytočné kilá. Takže sa nerozhodujte dlho, začnite zmeny vykonávať už od dnešného dňa a nebudete musieť dlho čakať na výsledky.

 

  • Presunutím chudnutia až po novom roku budete mať akurát naviac ďalšie kilá, ktoré pravdepodobne získate počas Vianoc. A výsledok nového roka bude ten, že namiesto, aby ste 3-4 kilá schudli, budete ich mať ešte hore.

 

  • Opýtajte sa výživového poradcu Vitadu na správny jedálniček. Jedinečné tipy vám pomôžu nielen do Vianoc schudnúť pár kíl, ale hlavne si Vianoce užiť a nenabrať. Navyše s Vitadu sa nemusíte báť, že budete hladovať. U nás máte prístup k veľkému množstvu chutných jedál, snackov a sladkostí. 

 

  • Keď budete mať na Vianoce nejaké to kilo dole, budú na vás vaše sviatočné šaty vyzerať božsky. Ostatní vám budú závidieť 😉

 

  • Vždy sa nájdu dôvody, prečo práve teraz nezačať. Tentokrát k tomu pristúpte pozitívne, nehľadajte dôvody a začnite hneď. Jenoducho okamžite zmeňte jedálniček a pustite sa do toho!

Poraďte sa s našim výživovým expertom vďaka bezplatnej konzultácii

Zistite viac informácií ohľadom dostupnosti, ceny a procesu redukcie hmotnosti. Zadajte svoje meno a telefónne číslo a v krátkom čase vás bude kontaktovať náš výživový špecialista, ktorý rád zodpovie na Vaše otázky. Odoslaním formulára sa k ničomu nezaväzujete. S Vitadu teda rozhodne nehladujete!